[layerslider id="2"]

vaser-liposuction-nedirVaser liposuction, ultrason teknolojisiyle , sadece yağlara selektif liposuction işleminin uygulandığı, ultrason yardımıyla , yağların eritilerek, daha sonra vücuttan uzaklaştırıldığı, en son teknoloji liposuction yöntemidir.

vaser-sadece-bir-liposuction-işlemi-midirVaser, tamamen vücudu şekillendirmeye imkan sağlayan, vücudun yüzeyel ve derin planlarında gerekli olan her bölgede, sadece yağa özel çalışma imkanı veren, vücudu şekillendirmeye yönelik, çok değerli bir yöntemdir.

vstetik-ameliyat-ile-six-packs-nasıl-elde-edilirVaser teknolojisi ile sadece yağa selektif yapılan işlem sonrası, six pack görüntüsü, yani baklava dilimlerinin oluşturulması çok daha rahat ve konforlu bir şekilde mümkün olmaktadır.

vaser-liposuction-ameliyatı-ile-ne-zaman-sonuç-alırımVaser liposuction sadece yağa selektif bir yöntemdir. Dolayısıyla, bağ doku bu işlemde, korunur.

vaser-liposuction-ameliyatı-kaç-saat-sürerVaser liposuction işleminde, çalışılacak olan bölge ve istenen sonuca göre ameliyat süresi de değişmektedir.

vaser-liposuction-ameliyatında-nasıl-bir-anestezi-uygulanırVaser yöntemiyle yapılacak olan ameliyatlarda, bölgelerin yoğunluğu, çalışılacak alanın büyüklüğüne göre, genel anestezi de, lokal anestezi de tercih edilebilir.

vaser-liposuction-ameliyatından-sonra-ağrı-olur-muKlasik liposuction ile vaser liposuction ameliyatları arasındaki en önemli farklardan biri, vücudunuzda hissedeceğiniz ağrı, morluk ve ödemin, vaser liposuctionda minimuma inmesidir.

vaser-liposuction-ameliyatından-sonra-beslenme-nasıl-olmalıdırVaser liposuction ameliyatı sonrası, özel diyet programları gerekmemektedir. Ancak bol sıvı alınması, ödemin hızlı gerilemesi ve yağ hücrelerinin vücuttan uzaklaştırılmasına yardımcı olacaktır.

vaser-liposuction-ameliyatından-sonra-hastanede-kalır-mıyımVaser liposuction işlemi, klasik liposuction işlemine göre, çok daha ağrısızdır. Dolayısıyla, çok geniş alanlarda, vücudun bir çok bölgesinde çalışılmadığı taktirde, hastahanede kalmayı gerektirmez.

vaser-liposuction-ameliyatından-sonra-ilave-tedaviler-gerekir-miVaser liposuction ameliyatı sonrası , sadece özel bir korse kullanmak gerekmektedir. Bunun dışında ek tedavilere ihtiyaç yoktur.

vaser-liposuction-ameliyatından-sonra-iş-hayatına-dönüş-ne-zaman-olurBu ameliyatı düşünen kişilerin en çok önemseyip, sordukları sorular:
– İşimden gücümden alıkonur muyum?
– Acaba işime ne zaman dönebilirim?

vaser-liposuction-ameliyatından-sonra-ne-zaman-pansuman-yapıyorsunuzVaser liposuction ameliyatında, küçük deliklerden girerek ilgili alanlarda, dilediğimiz gibi çalışabiliyoruz. Bu küçük delikler üzerine, üç, beş gün size önerilen ilaçlarla, pansuman yapmanız, fazlasıyla yeterlidir.

vaser-liposuction-ameliyatı-sonrası-yara-izi-kalır-mıVaser liposuction ameliyatı sonrasında, vücudunuzda herhangi bir belirgin iz olmayacaktır. Ancak yaklaşık olarak üç dört milimlik, küçük deliklerden girilerek gerçekleştirilen bu işlem sonrası, minik delikler üzerinde, küçük çizgi şeklinde izler bulunur.

vaser-liposuction-hangi-bölgelere-uygulanırVaser teknolojisi, geliştirilmiş olan bir çok özel prob yardımıyla, vücuttaki bir çok bölgeye uygulanmaktadır. Bu bölgeleri değerlendirecek olursak, yukarıdan aşağıya,
– Gıdı,
– Boyun ,
– Meme kenarları,

vaser-liposuction-ile-baklava-görünümüVücuda ana olarak şekil veren, vücuttaki hatları ortaya çıkaran, vaser ile karın kasları görüntüsünü oluşturma mümkün ve bunu oluşturmak çok daha kolaydır.
Peki, bu görüntü nasıl oluşturulur?

vaser-liposuction-ile-geleneksel-liposuction-arasındaki-farklar-nelerdirGeleneksel liposuctionda, kuru ve ıslak liposuction olarak uygulamakta olduğumuz iki yöntem bulunmaktaydı. Vaser liposuctionda ise, tüm bu yöntemlere ilave olarak, ultrason teknolojisi ile yağları, çok küçük bir delikten girerek, parçalayıp ve daha sonra vücuttan uzaklaştırılır.

Liposuction-Ameliyatının-Fiyatı-nedirEstetik cerrahide yapılacak olan, bir çok müdahalede olduğu gibi, vaser ile yapılacak liposuction işleminde de temel değerlendirmede, hasta muayene edilerek, hangi bölgelerde çalışılacağı, ne kadar bir süre gerektireceği, ve işlemin büyüklüğüne göre fiyat da değişecektir.

Vaser-Ameliyatının-Sonuçları-Kalıcı-mıdırGerek klasik, gerekse vaser yöntemiyle yapılan liposuctionlarda, yağ hücreleri, kalıcı olarak uzaklaştırılır. Dolayısıyla, doğru muayene, doğru tespit ardından, yapılan doğru işlemlerle, sonuç kalıcıdır.